Nov
2
V ponedeljek, 31. oktobra 2011, je moj blog “Opozicija norcem” dosegel novo rekordno obiskanost! Na ta dan, je moj blog obiskalo kar 1153 unikatnih obiskovalcev, stran pa se je skupaj naložila 1582-krat! Naš blog ima sicer povprečno od 50 do 100 obiskovalcev dnevno.
Obisk se znatno poveča, če blog objavijo na drugih obiskanih straneh, kot je recimo blogarski časopis Drugi svet. Da pa smo dosegli zavidenja vreden obisk pa se lahko zahvalim izključno siol.net, saj je moj zadnji prispevek objavilo v rubriki ‘Izpostavljeno‘, verjetno pa so prispevek oziroma povezavo na blog objavili celo na osrednji strani SiOL-a.
V prihodnosti bom poizkušal pisati še bolj kvalitetnejše prispevke, predvsem pa bolj pravopisno pravilno. Do seda sem članke pisal na en mah, brez lektoriranja, kar se pozna, še posebej, ker mi nekaj črk na tipkovnici slabše prime in je včasih besedilo res polno napak. Za to se vam opravičujem!
Hvala vsem obiskovalkam in obiskovalcem, ker brejo moj blog.
Lep pozdrav,
Blog Opozicija norcem